Psycholog, interwent kryzysowy, trener.

Zapisy telefoniczne:  +48 510 166 214

e-mail: magdalena.uby@gmail.com Przyjmuje: ul. Panieńska 7/002

W naszym ośrodku zajmuje się wsparciem psychologicznym dla dorosłych i młodzieży oraz konsultacjami psychologicznymi.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestniczyła w szeregu kursów i szkoleń dokształcających, w tym m.in. w Szkole Terapii Par Instytutu Psychologii Zdrowia, Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA oraz kursie z Racjonalnej Terapii Zachowania. Doświadczenie zawodowe zdobywała w całodobowym oddziale otwartym III Kliniki Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w prywatnych poradniach psychologicznych. Pracuje w Telefonie Interwencji Kryzysowej. Ponadto organizuje treningi oraz warsztaty psychologiczne i psychoedukacyjne z zakresu komunikacji i asertywności.

W ramach swojej pracy w ośrodku zapewnia wsparcie psychologiczne w trudnych chwilach prywatnych i zawodowych. Jej działanie nastawione jest na pomoc w przezwyciężaniu konkretnych problemów: trudności rodzinnych, kryzysów zawodowych, kłopotów relacyjnych oraz innych niekorzystnych zmian w życiu. Pomaga opanować stres oraz natłok emocji.

Opiera się na indywidualnym podejściu do potrzeb klienta oraz zapewnieniu mu pełnego komfortu i przyjaznej atmosfery współpracy.