psycholog kliniczny, seksuolog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (nr certyfikatu 348) oraz superwizor-dydaktyk (nr certyfikatu 46) PTTPB.

zapisy telefoniczne:  +48 600 577 246 mail: 00aself@gmail.com Przyjmuje: ul. Panieńska 7/002

Doświadczenie zawodowe zdobywała w IV Klinice Psychiatrycznej Szpitalu Bielańskim (Poradnia Zdrowia Psychicznego), gdzie zajmowała się diagnozą i prowadziła terapię indywidualną osób dorosłych. Od 2011 roku pracuje w Poradni Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży w Instytucie “Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Od 2017 roku jest zatrudniona na Oddziale Dziennym III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, gdzie prowadzi terapię grupową i trening metapoznawczy.

Pracuje terapeutycznie z pacjentami cierpiącymi na wszystkie zaburzenia psychiczne (z wyjątkiem uzależnień), z dziećmi powyżej 7 lat, młodzieżą i osobami dorosłymi .

Prowadzi warsztaty z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej i seksuologii.  Jest autorką publikacji naukowych, m. in. rozdziału „Modele kobiecości i męskości w podręcznikach do wychowania seksualnego” w pracy zbiorowej „Tabu seksuologii”.

W naszym ośrodku zajmuje się:

  • diagnozą psychologiczną
  • psychoterapią dorosłych
  • psychoterapią dzieci powyżej 7 r.ż. i młodzieży
  • treningiem metapoznawczym
  • superwizją
  • szkoleniami

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, seksuolog kliniczny, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor-dydaktyk poznawczo-behawioralny (nr certyfikatu 348). Posiada certyfikat psychoterapeuty przyznany przez Oxford Cognitive Therapy Centre i Centrum Terapii Poznawczo- Behawioralnej

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej.

Pracuje z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi, zarówno w obszarze diagnozy, jak i psychoterapii, w tym obejmującej rozwój seksualny. Zawodowo związana z Poradnią Psychiatryczną dla Dzieci i Młodzieży Instytutu Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka oraz Oddziałem Dziennym III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

 

Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.